• Facebook - Grey Circle
 • Pinterest - Grey Circle
 • Instagram - Grey Circle

פוסט פוסט-יומולדת

36 קייצים.


חגיגת יום ההולדת שלי התחילה באופן לא רשמי בפארק הירקון, בעת שפילסנו את דרכנו קרוב לבמה עד כמה שרק אפשר כדי לחוות באופן מלא ונוכח את ההופעה של להקת 'רדיוהד'; עניין שמבחינתי הוא לחלוטין הגשמה של חלום ואולי ה- 'וי' הכי גדול, שמן, נטוי, מודגש עם קו תחתון, כוכביות והאשטאג שסומן אי פעם בבאקט-ליסט שלי.

 

אחרי שסימנתי את הסופר-וי על הדבר הגדול הזה, החלטתי להקדיש את יום ההולדת עצמו לדברים הקטנים;
הלכנו לים, זללנו סושי, קנינו ירקות, אירחנו את המשפחה. יום קטן שהוא גדול. אושר אמיתי!

 

במהלך היום הצצתי בפייסבוק, בוואטסאפ, בברכות שזרמו.
החלטתי שאני לוקחת כל ברכה וברכה ברצינות. החל מהמזל וכלה בטוב; מנסה לשים לב לדקויות.
מה אנשים מאחלים לי? מה מתוך זה חופף עם מה שאני מאחלת לעצמי?

 

חילקתי את הברכות לכמה קטגוריות:

 1. בריאות ואושר
  הצמד הזה מופיע כמעט בכל ברכה, אנחנו מתייחסים אליו בטריוויאליות כשלמעשה זו אולי הברכה הכי מהותית ומשמעותית שאי פעם נקבל. לדעתי, הבריאות והאושר הולכים ביחד. כשטוב לנו בלב הגוף מגיב בהתאם. כשטוב לנו בגוף הלב מגיב בהתאם.

   

 2. אהבה והצלחה
  גם כאן החלטתי להציג אותם כצמד למרות שלעתים הופיעו בנפרד, בעיקר כי אני מאמינה שיש להן קשר מיוחד, לאהבה ולהצלחה. האם ההצלחה נובעת מהאהבה שאנו מכילים בעשייה שלנו? לאחרונה נופלים לי אסימונים רבים בהקשר הזה (והרבה בזכות הבלוג.) האהבה משקה את העשייה ועוזרת לנו להניב פירות בסופו של תהליך. וכן, אמרתי אסימונים! בכל זאת, 36.

   

 3. שפע/ הגשמה/ סיפוק
  זוכרים שפעם היינו מאחלים "אושר ועושר?" (וכושר, ויושר וכל מה שמתחרז?) ביום בהיר אחד העושר נעלם. כולם קיבלו איזה ממו שדרש להחליף אותו במילים אחרות שפחות זועקות קפיטליזם ויותר מותאמות לעולם של היום. אני אוהבת את המילים החדשות. למרות שלעתים הן נזרקות כמו מנטרה, יש בהן פן יותר אישי. שפע, הגשמה, סיפוק - לא מדובר באיזה עושר ערטילאי, מנוכר ואפור, אלא במילים שמורידות לקרקע את העשיה שלנו ומזכירות לנו שאנחנו אחראיות לעתיד של עצמנו, ליצירת השפע הזה.

   

 4. תמשיכי להיות/ המשך של
  זה החלק המעניין של הברכה. זה בעצם סוג של מחזיר אור. אם במהלך השנה אנחנו עסוקות בלהפיץ אור, זו הנקודה שבה האור חוזר בחזרה אלינו ואנחנו מגלות מה מתוך העשייה שלנו נגע ללבם של אנשים. זה קסום! הרשיתי לעצמי לקבל באהבה את כל האור שנשלח לעברי. "מוכשרת", "יצירתית", "מקורית", "נאמנה לעצמך", "מפזרת נצנצים". נצרתי את הברכות הללו בלבי ואשמור אותם איתי לאורך כל הדרך.

   

 5. ברכות מוזיקליות
  היו הרבה ברכות מוזיקליות. כאודיופילית מושבעת זה בהחלט בהחלט הסב לי אושר. האושר המוזיקלי הזה גרם לי לפנות לקהילת פייסבוק שאני חלק ממנה כבר יותר מחמש שנים - "תחרות השירים היומית" - להעלות את האושר כנושא ולבקש שחברי הקבוצה יעלו שירים בנושא אושר. מתוך כל האושר הזה נוצר פלייליסט נהדר שחתם את יום הולדתי.

 

 

החלטתי לחתום את הפוסט עם אחד השירים שעלו באותו הפלייליסט, ולנצל את ההזדמנות כדי להגיד:

תודה

 

ולאחל בחזרה, לכל המברכים, לכל מי שקורא את הפוסט הזה, לכולם:

אושר, בריאות, אהבה, הצלחה, שפע, הגשמה, סיפוק, המשך של עשיה יצירתית ומהנה ושיר :)

 

Dirty Projectors - Little Bubble
https://www.youtube.com/watch?v=2IG5f50olZA

Please reload

מעודכנת, תמיד!

רוצות לקבל עדכונים לדוא"ל?

הי :) שמי אושרה פחימה-שמש ואני מולטיפוטנציאליסטית!

מה זה אומר?

זה אומר שיש לי מיליון וחמש תחומי עניין ואני לא מהססת לבדוק ולגלות דברים חדשים :) אני מעצבת זהות חזותית, עוסקת בגרפיקה, מתמחה במיתוג; עסקי וגם אישי, מרצה, כותבת המון ותמיד חורשת רעיונות ומחפשת את הפרויקט הבא שלי.

בת 37, גרה בבנימינה, נשואה לעמרי. אופטימית נצחית, מילניאלית גאה, סקרנית מטבעי, גיקית מגניבה שאוהבת לטרוף את העולם עם סכין, מזלג ונימוסי שולחן.

אושר והגשמה מעסיקים אותי בכל יום. אני מאמינה שאושר הוא לא מקרי, אנחנו מעצבים את המציאות שלנו! החלטתי לצאת למסע בעקבות האושר; לחקור אותו, להכנס בו, לבחון אותו ולספר לכם כאן על המיתוסים שנופצו, על התהליך ועל התובנות.

שמחה להכיר אתכם :)

רוצה לשתות איתי קפה בכל בוקר?

הצטרפי לקהילת הפייסבוק שלי :)

מאי 2019

בודקת מה מניע אותנו לפעולה

Please reload

Please reload